HAKKIMIZDAÖZDE, kalitedir.

MARKAMIZ

Özde Yazılım Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bilişim Sektörüne 1993 Yılında Sağlık Kurumlarına özel çözümler üreten ve uzun yıllar belediyelerimize hizmet vermek üzere, ÖZDE Belediye Otomasyonu İle Belediyelere hizmet vermiştir.

Sektöründe Ticari yazılımlarda sektörün ilklerinden güçlü ve güvenilir isim DATASOFT yazlımın 1995 den beri Akdeniz Bölge Dağıtıcısı olarak.Ticari Kullanıcı ve Mali Müşavirlerimize bayi kanalımızla birlikte hizmet vermektedir.

Gelişen ve değişen şartlar çerçevesinde sektördeki ve Ülkemizdeki E-Dönüşümün farkındalığına katkı sunan İZİBİZ ile 2013 yılında hızlı giriş yapmış ve bunu bayi ve müşterileri ile paylaşmıştır. Bu sektör içerisinde her türlü donanım ve çevre birimleri ile ilgili ihtiyaçlar için KARE Bilgisayar Ortaklığını tercih etmiştir. Farklı firmalarla distribütörlük, Çözüm Ortaklığı ve bayilikler alarak bölgesinde avantajlı müşteri memnuniyetini yakalama ve aldığı bu avantajları kendi sistemi içerisindeki bayileri ve müşterileri ile paylaşmaktadır.

“Ticari anlayışında dostluk ve güven önemli bir yer tutar. Tek amacı kar değildir, kazandırarak kazanmayı ilke edinmiştir. Akdeniz, bölgesinde 5 ilde aktif 50 yakın bayisi ile başarılı çalışmalarına devam etmektedir.“

FELSEFEMİZ

Kaliteli hizmet üretimi, Günceli yakalayan teknoloji yatırımı, Mesleki uzmanlık, Kişisel verilerde gizlilik, Kreatif düşünebilen eğitimli insan kaynağı, İnsana Saygı duyan sosyal sorumluluk bilincine sahip bir bakış açısıyla, bu değerlere bağlı kalan anlayışımızı değiştirmeden Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentilerini dünya standartlarında karşılayan, Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini sağlayan firma anlayışımızı devam ettirebilmek.

MİSYONUMUZ

Dünyada gelişen son teknolojiyi kullanarak, sahip olduğu profesyonel insan kaynağıyla, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla ve ürettiği kreatif sektörel yazılım, tanıtım ve pazarlama çözümleriyle, sektöründe fark yaratarak tercih edilen bir marka olmak.

  • Net olarak maliyet belirleyebilmemiz adına ilk olarak ön görüşme yapmamız gerekmektedir. Bu ön görüşme sonucunda; isteklerinizi, beklentilerinizi ve de kıstaslarınızı dinleyerek; size teklifimizi sunabiliriz.

  • Bizden hizmet aldığınız sürece size destek veriyoruz, fikirlerinizi dinliyoruz, fikirlerimizi katmaya çalışıyoruz. Fakat bu destek talebiniz, tasarımsal veya yazılımsal müdahele gerektiriyorsa; oturur, konuşuruz.

  • Sesimizi duymak isterseniz, mesai saatlerimiz içinde İletişim Bilgilerimiz üzerinden iletişime geçebilir, veya destek@ozde.com.tr adresine mail atarak günün her saatinde destek alabilirsiniz.

  • Tüm işlemler Özde tarafından kontrol edilmektedir.
    İşletmenizle görüşmemiz neticesinde tespit edilen ihtiyaçlar doğrultusunda size teklif göndermekteyiz. Teklfimiz konusunda Anlaşma sağlandıktan sonra, kurulum ve eğitim işlemlerini başlatırız. Karşılıklı memnuniyet çerçevesinde eğitimlerimizi uzatır veya kısaltabiliriz. Yerinde destek,Telefonla destek ve uzak bağlantı ile sürekli yanınızdayız.


Whatsapp Bilgi Al